czwartek, 11 lutego 2021

Nowości wydawnicze - PJMASKS, Psi Patrol
Dziś nowości wydawnicze PJMASKS - Książeczka Wielki atak robotów - Romeo to szalony naukowiec, który wciąż konstruuje nowe maszyny, aby przejąć władzę nad światem. Tym razem dzielni Pidżamersi będą musieli się zmierzyć z jego robotami. Czy sobie z nim poradzą? Sprawdź !

Kolejna książeczka to Najlepsza przyjaciółka - to seria "Kocha, Lubi, Szanuje" - pomaga dostrzec jak ważne są uczucia w codziennym życiu. Bohaterowie pokazują jak można okazywać emocje. 

Zabawy z naklejkami - Gotowi na zagadki - przykładowe zadania to - znajdź dwie takie same parasolki, rozwiąż zagadki i przyklej naklejki planety, pokonaj zielony labirynt, pokoloruj plakat. 
Gazetka z zadaniami Psi patrol Zabawy z naklejkami - żadna praca nie jest za duża a żaden psiak za mały. Przykładowe zadania - połącz misję z odpowiednim pieskiem, połącz kropki, wklej brakujący element, wklej wyrazy na końcu zdań, narysuj kontury przyjaciół, przypnij odznakę obok właściciela. 

Kolejna to Zgrany zespół - to książeczka do przeczytania - przed Psim patrolem sportowe emocje - ryder i pieski będą grali w ważnych meczach. Czy pokażą, że tworzą zgrany zespół ?

Na tropie szczegółów - tutaj zadania polegają na odszukaniu różnic między obrazkami. Kolejna nowość to Kosmopieski to my - czy książeczka z naklejkami oraz obrazkami do kolorowania. Tutaj też jest możliwość wydarcia strony żeby łatwiej się kolorowało. Fajne obrazki z ulubionymi bohaterami. 

Dalej mamy na ratunek dinozaurom - Ryder zabiera Psi patrol oraz nowego kolegę piesków Rexa w niezwykłą podróż do krainy dinozaurów. Niestety wkrótce ich tropem ruszy Humdinger. 

Ostatnia książeczka to ulubienica Pani burmistrz - to seria Kocha, Lubi, Szanuje - pomaga dzieciom zrozumieć jak ważne są uczucia. Tym razem Psi Patrol przekona się jak bardzo Pani burmistrz kocha swoją Chickalettę. 


Wszelkie pozycje dla dzieci o tej tematyce możecie zamówić też na stronie KSIĄŻECZKI BAJECZKI.


 

10 komentarzy:

 1. These are cute, good for the children :-D

  OdpowiedzUsuń
 2. Obrazki do kolorowania i naklejki są świetne. Ogólnie wydawnictwo miało doskonały pomysł na coś ciekawego dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jest w czym wybierać. Świetnie. Psi patrol u nas ciągle wiedzie prym.

  OdpowiedzUsuń
 4. uaaaa moja szwagierka mała byłaby wniebowzięta ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Super prezentują się te książeczki :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. czekam aż u nas będą tego typu rozrywki na topie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja dzisiaj rekordu pączków nie mam : ) dwa tylko / aż
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam serdecznie ♡
  Fajne takie książeczki, szkoda że sama nie miałam tak ogromnego wyboru jak jest teraz :)
  Warto inwestować w taką literaturę która bawi i uczy :)
  Pozdrawiam cieplutko ♡

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl