sobota, 27 lutego 2021

Skuteczne pozycjonowanie stronyPozycjonowanie stron staje się coraz bardziej popularne. Wiele razy się zastanawiałam o co w tym chodzi, aż wreszcie doszłam do wniosku, że już rozumiem to całe zamieszanie. Każdego dnia szukamy konkretnych informacji na różne tematy - czy to chcemy znaleźć firmę, która założy nam kominek, czy szukamy najlepszego odkurzacza czy innych rzeczy lub usług.


Generalnie niestety internet jest przepełniony informacjami i można się zagubić w tej ilości treści. Nawet jak samy mamy firmę to prawdopodobnie zginie ona gdzieś w czeluściach internetu. Bo kiedy dopiero ją założymy i nasza strona jest nowa to praktycznie nie będzie jej w wyszukiwarkach bo nikt jej nigdy nie wyszukiwał i nie klikał w odnośniki. Konkurencja jest bardzo duża, a obecna sytuacja pokazuję, że niestety jeszcze bardziej trzeba dbać o klienta i szukać go. Pamiętam jak kiedyś szukałam białego tshirtu. Wpisując te kilka fraz klikałam na te, które były na pierwszej stronie od góry, rzadko kiedy przechodziłam na kolejne strony bo kiedy już znalazłam coś czego szukam, nie szukałam dalej. To właśnie nam zapewnia pozycjonowanie. Dzięki temu nasza strona będzie proponowana wyżej i w pierwszej kolejności. Wyszukiwarka Google a tak właściwie to pozycjonowanie jest kluczem do sukcesu.


Niestety żeby poznać tajniki tych wszystkich reguł i zasad jak sprawić, żeby być na topie potrzeba ogromu czasu, a nikt się nie rozdwoi. Trzeba pracować nad firmą obsługiwać bieżące sprawy a gdzie jeszcze czas na pozycjonowanie. Z tego względu najprościej jest to komuś zlecić, zyskujemy wtedy czas i dostajemy szybko wyniki. W miarę upływu czasu i lat jak wiadomo różne trendy i wskaźniki mogą się zmieniać. Profesjonalna firma ogarnie to za nas i na spokojnie można się wtedy skupić na biznesie. Taką firmą jest na przykład afterweb.

Skuteczne linkowanie i bieżące raportowanie wyników działań sprawia, że można się poczuć zaopiekowanym jak w przysłowiowych dobrych rękach. Jeśli więc szukacie firmy, która ogarnie za was temat pozycjonowania to warto spróbować. Wiecie, ktoś kto robi to miesiącami codziennie po prostu zna się na rzeczy. W tym czasie my możemy skupić się na firmie dzięki czemu klienci, którzy do nas przyjdą będą bardziej profesjonalnie obsłużeni. 

A wy co myślicie o pozycjonowaniu ?

7 komentarzy:

 1. Ja się za bardzo na tym nie znam, ale wiem, że to bardzo ważny aspekt blokowania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja kiedyś w to weszłam z blogie był nawet efekt, ale potem jakoś przestało mi na tym zależeć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozycjonowanie stron z całą pewnością jest bardzo przydatne, ponieważ tak jak napisałaś częściej klikamy na to co wyskakuje w przeglądarce jako pierwsze, a nie szukamy dalej. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja korzystam z wtyczki, która prowadzi mnie za rękę i na tę chwilę mi to wystarcza.

  OdpowiedzUsuń
 5. I am not too bothered about it. Sometimes my photos of polishes come up on google!

  OdpowiedzUsuń
 6. Zgadzam się z tym, że czasami lepiej jest zlecić profesjonalistom takie rzeczy. Sama jeszcze jakiś czas temu nie miałam pojęcia o tym , że jest coś takiego jak pozycjonowanie strony.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl