środa, 8 sierpnia 2018

Animal Club Zwierzakowe zabawy 3


Dziś Kochani chciałam Wam pokazać nowe książeczkę ZWIERZAKOWE ZABAWY

OPIS: Poznaj niezwykle interesujący świat zwierząt o odkryj ich tajemnice. W środku znajdziesz zadania, labirynty, zgadywanki, kolorowanki, łączenie kropek, pisanie po śladzie, naklejki i mnóstwo zabawy.
MOJA OPINIA: Niestety ale powiem Wam, że jestem oczarowana tą książeczką. Ilustracje są przepiękne i bardzo oddają faktyczny wygląd zwierząt. Tak naprawdę w dzisiejszych czasach ciężko kupić coś co nie będzie miało motywu bajkowego i tu przychodzi nam z pomocą właśnie ta pozycja. Zwierzęta są po prostu cudowne, aż cieszą oko i żałuję, że nie ma takich małych plastikowych figurek.

Jeśli chodzi o zadania to są bardzo fajne - znajdź różnice między obrazkami czy policz zwierzątka i przyklej naklejki w brakujące miejsca. Jest też miejsce na doklejanie naklejek przedstawiających mowę zwierząt czyli do kotka przyklejamy Miau, do kaczki kwa kwa. Jest też kilka stron do dorysowania odpowiednich obrazków i pokolorowania. Podoba mi się edukacyjny przekaz książeczki, dzięki niej dziecko uczy się gdzie mieszka koń, czy co jest przysmakiem koali.

Podkreślę, że dawno nie widziałam tak ładnych ilustracji, które są jednocześnie rzeczywistymi obrazkami - wiecie na zasadzie krótki to królik i nie trzeba się zastanawiać co to może być.

Polecam obejrzeć !

5 komentarzy:

 1. Fakt, teraz to pełno tych bajek itp., a jak chce się kupić coś normalnego, to trzeba się naszukać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ale słodka okładka, kocham zwierzaki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja bratnica byłaby zachwycona 😊

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna książka! Mój mały ostatnio jest na maksa zakochany w książko- wyklejankach- kolorowankach :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl