wtorek, 7 sierpnia 2018

Pszczółka Maja dzień bez patrolu, Shimmer Shine Wymarzony domek
Dziś Kochani chciałam Wam pokazać nowe książeczki znajdziecie je na stronie  KSIĄŻECZKI BAJECZKI.

OPIS:
Pszczółka Maja 2 Dzień bez patrolu Co zrobić, gdy nocny patrol oddziału mrówek nie pozwala spać? Maja wysyła go na urlop. Ale czy zapracowane mrówki potrafią odpoczywać?
Przeczytaj i dowiedz się, co wydarzy sie na łące.

Będzie wesoło!Shimmer i Shine 6 Wymarzony domek Publikacja oparta na licencji bajki emitowanej na popularnym kanale dla dzieci - Nickelodeon. Opowiada o przygodach dwóch sióstr, które są sympatycznymi i wielkodusznymi dżinkami. Ich perypetie pomogą przenieść się do świata marzeń i podróży. Shimmer ma wielkie serce, jest pogodna i optymistyczne nastawiona do życia. Jak nikt inny potrafi rozweselić wszystkich w swoim otoczeniu. Dzięki swojej rozrywkowej naturze przyciąga do siebie ludzi. Shine to wulkan energii, kocha zwierzęta, a jej pupilem jest tygrys o imieniu Nahal.


MOJA OPINIA: To już nasze kultowe książeczki, które nasze dzieci bardzo lubią. Opowieść o Pszczółce Mai dotyczy tym razem mrówek, które codziennie pracują w pocie czoła nie mając ani dnia wolnego. Maja uświadamia im, że należy się odpoczynek więc faktycznie kierownik mrówek zarządza dzień wolny. Jednak wykorzystują tę sytuację inne stworzenia, żeby wynieść nagromadzone przez mrówki zbiory. Jak to się skończy tego warto się samemu dowiedzieć :)

Natomiast część Shimmer i Shine to opowieść o domku na drzewie, który wymarzyła sobie bohaterka bajki. Niestety pierwsze życzenie było nieudane bo powstała ogromna willa, która była zbyt duża jak na potrzeby dziewczynki. Dżiny postanowiły więc wyczarować kolejny domek na drzewie, niestety również nie był on taki jak powinien. Czy w końcu uda się spełnić marzenie i wyczarować odpowiedni domek ? Tego dowiecie się z właśnie tej książeczki. Jest ona oczywiście okraszona humorem i gwarantuje nam dobrą zabawę. 

Znacie te książeczki ?
11 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl