poniedziałek, 2 września 2019

Custom Necklace - niepowtarzalna biżuteria personalizowana z kamyczkami

Dziś chciałam Wam zaprezentować ciekawą biżuterię Cheap Jewelry.

Kiedy przeglądam zestawy biżuterii oferowane w sieciówkach jedno co mi przychodzi do głowy to powtarzalność. Zarówno wzory jak i dodatki powielają się. Finalnie kupując takie produkty okazuje się, że wiele osób na ulicy będzie mieć na sobie dokładnie to samo co my.

Moją uwagę zwróciła ostatnio biżuteria personalizowana. Można kupić coś co będzie niestandardowe - naszyjnik z własnym imieniem, lub imieniem członka rodziny będzie doskonałym prezentem dla ważnej dla nas osoby.


Bardzo spodobał mi się poniższy wzór bucików, które możemy zawiesić na naszyjniku oraz spersonalizować. Na każdej podeszwie zlecamy napisanie imion naszych dzieci.

Pierwsza litera imienia lub słowa jest domyślnie pisana wielkimi literami. Kamienie po bokach można spersonalizować, a kamienie w symbolu gwiazdy są przymocowane kryształem. Długość łańcucha wymieniona na stronie nie obejmuje wisiorka. Zawsze można też przesłać e-maila ze specjalnymi prośbami lub pytaniami.

Tak sobie myślę, że taki zestaw jest idealny dla każdej kobiety, zarówno na urodziny, jak i na inne okazje. Ten zestaw można kupić tutaj buy it here!


Moja druga propozycja to naszyjnik z drzewem genealogicznym. Można go podarować komuś z okazji urodzin. Jest on srebrny z możliwością spersonalizowania - dodając cztery imiona staje się wyjątkowy dla obdarowanej osoby. Drzewo genealogiczne to część naszej historii. Będzie też fajnym pretekstem do rozmowy czy też wspomnień.

Powiedzcie sami czy widziałyście gdzieś coś podobnego ? Bo ja nigdzie :) Prócz imion można też dobrać samodzielnie kamienie w zależności od potrzeb i gustu. Jak widzicie pięknie prezentuje się taki naszyjnik na szyi. Można go kupić tutaj  find it here
Biżuterię na zamówienie online z możliwością zamówienia niestandardowych naszyjnik według własnych preferencji jest to coś nowego. Wysoka jakość robi wrażenie.

Co ważne podczas składania zamówienia sami wybieramy font jakim będą pisane słowa. Mamy też do wyboru kryształki w przeróżnych kolorach, sami dobieramy to co będzie dla nas odpowiednie. Czas przetwarzania zamówienia jest różny, w zależności od produktu. Wszystkie elementy są wykonywane na zamówienie i są wykonywane w przeciągu 3-5 dni roboczych.

Jak Wam się podobają te cudeńka ?

12 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl