wtorek, 24 września 2019

Nietuzinkowa biżuteria od getnamenecklace
Dziś chciałam Wam pokazać biżuterię getnamenecklace.com przede wszystkim zwróciła ona moją uwagę dzięki temu, że są wersje w odcieniu rose gold.

Tego typu kolory są teraz bardzo modne i ładnie podkreślają opaleniznę. Nie jestem typem opalonej osoby, raczej lekko muśniętej słońcem, a właśnie rose gold wygląda na mojej skórze najlepiej. Do wyboru mamy też inne wykończenia więc każdy znajdzie coś dla siebie.W pierwszej kolejności moją uwagę zwróciły personalizowane naszyjniki tak zwane Personalized Projection Necklace. W pierwszej kolejności wybieramy wzór, który nam się podoba. Dalej możemy określić z jakiego materiału ma być wykonany oraz jaką ma mieć długość. Fajna jest personalizacja wybieramy samodzielnie font, którym ma być wygrawerowana nasza biżuteria. To co ważne to fakt, że wszystko jest robione ręcznie, więc nasze zamówienie będzie gotowe w przeciągu 3 do 5 dni. Następnie wysłane pod wskazany adres zgodnie z cennikiem. W wielu krajach przesyłka jest darmowa, warto zerknąć na tabelę cen bo wszystko w niej dokładnie wyjaśniono. 


Spodobała mi się także biżuteria dla rodzeństwa czy też po prostu dla kogoś, kto jest bliski naszemu sercu tak zwana matching sister necklaces. Jak widzicie mamy tutaj sporo ciekawych wzorów, które się uzupełniają i razem tworzą jedną całość. Możemy tutaj wygrawerować według naszego projektu imiona, a nawet dodać coś specjalnego jak kamień, który będzie spójny z datą urodzin danej osoby. Tak naprawdę zaznaczając miesiąc urodzin producent od razu nam podpowiada kamień szlachetny. To duże ułatwienie i też fajna ciekawostka dla obdarowanej osoby. Nosząc na szyi jeden z takich wzorów jak wyżej od razu sygnalizujemy, że jest ktoś dla nas bardzo wyjątkowy. To bardzo osobisty prezent i myślę, że wiele osób będzie z niego zadowolonych.

A Wy co sądzicie o tej biżuterii ? Chcielibyście taką dostać ?

11 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl