czwartek, 12 września 2019

Nowości wydawnicze - Peppa Pig, Blaze i Megamaszyny, Magic PocketDziś Kochani nowości gazetkowe. Najpierw zacznę od Peppa Pig mamy książeczkę "Wieczór bez prądu" książeczka z konkretną historyjką nie jest za gruba bardzo lubimy opowieści o śwince Peppie więc od razu poszła w ruch. Historia ta opowiada o tym jak funkcjonować bez prądu. 

Kolejny magazyn Świnka Peppa z dodatkiem w postaci kolorowych kółek. Gazetka służy do wypełniania i rozwiązywania zadań. Jest też historyjka do przeczytania. Zadania to na przykład zaznacz dwie takie latarki, wskaż która betoniarka jest najmniejsza. 

Trzecią książeczką o śwince jest "Przyjaciele z przedszkola" kartki jej są bardziej usztywnione porządne. Dla tych, którzy słabo znają bajkę coś idealnego - przedstawia poszczególnych bohaterów krok po kroku ich opisując. 


Blaze i megamaszyny "Dodaj gazu" natomiast to zdecydowanie coś dla starszego synka tutaj też są zadania o motoryzacyjnej tematyce. Nie zabrakło też naklejek oraz łatwiejszych zadań typu pokoloruj megamaszyny. 

Ostatnia propozycja to Magic Pocket - wydanie specjalne zawierające aż 4 prezenty: figurkę gimmies Aquaria, 2 saszetki oraz niespodzianki. Nam się trafiła octopia :)

Bardzo fajne prezenty dla fanów tej bajki.  


10 komentarzy:

 1. Bardzo lubimy książeczki z Peppą i magazyn także :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mamy tą gazetkę ze świnką peppą i dodatek kołka do składania świetnie się sprawdził.

  OdpowiedzUsuń
 3. Peppa bardzo popularna, ale mnie siłą rzeczy bardziej interesuje Blaze i w zasadzie kupujemy każdy numer :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno kupię mojemu chrześniakowi i książeczkę Przyjaciele z przedszkola, bo właśnie kilka dni temu rozpoczął swoją przygodę z tą instytucją. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajne książeczki :) Ja jeszcze w ciąży, ale za niedługo sama będę musiała się rozejrzeć za jakimiś książeczkami do dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Znowu same fajne pozycje z ulubionymi bohaterami z bajek :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl