środa, 9 maja 2018

FARM WORLD - LABIRYNTY I ZADANIE: NAKLEJANIE!


Schleich’a chyba każdy kojarzy - my mamy z tej firmy kilka figurek zwierząt. Są one przepięknie zrobione, ale też kosztują sporo.

Z tej serii można nabyć m.in. dwie książeczki dla dzieci są to FARM WORLD - LABIRYNTY I ZADANIE: NAKLEJANIE!

Obie dostępne na stronie AMEET.

OPIS: Labirynty - Opiekuj się zwierzątkami gospodarskimi w tej zabawnej książce pełnej niesamowitych labiryntów! Czy potrafisz poprowadzić traktor wzdłuż wyznaczonej trasy lub zagonić owce do zagrody? Ile nagród naklejek dla Pomocnika Rolnika uda ci się zdobyć? Baw się i ucz ze zwierzętami, a przekonasz się, że w gospodarstwie nie można się nudzić!

Zadanie: Naklejanie! - Przed tobą dzień pełen niespodzianek w pewnym bardzo wesołym gospodarstwie. Który z mieszkańców robi tu największy hałas? Gdzie najlepiej się ukryć podczas gry w chowanego? W co lubią się bawić konie i świnki? Ty o tym decydujesz! Uzupełniaj strony naklejkami, twórz własne historyjki i dowiedz się więcej o niesamowitym życiu zwierząt.

MOJA OPINIA: Labirynty to książeczka pełna przygód, mamy tutaj kilka rzeczy do zrobienia pokonując oczywiście labirynty. Musimy na przykład pomóc śwince odnaleźć swoje prosiaczki, pomóc psu zagonić owce do zagrody czy znaleźć wszystkie jajka zgubione przez kurę. Oprócz pięknych ilustracji oraz zadań do wykonania, mamy tutaj także naklejki oraz ciekawostki na temat różnych zwierząt. 

Zadanie: Naklejanie! wymaga od nas odszukania i umieszczenia we właściwych miejscach naklejek. Naklejki trzeba dopasować do śladów na ziemi, czy też ułożyć z nich zabawną scenkę. Mamy tutaj ponad 200 naklejek różnej wielkości. 

Muszę nadmienić, że ilustracje w tych książeczkach są przepiękne. Ktoś, kto widział na żywo figurki firmy Schleich ten wie jak precyzyjnie są one wykonane. Naklejki i obrazki umieszczone w książeczkach są równie piękne i odwzorowują prawdziwe realistyczne zwierzęta. Świetny prosty pomysł na poznawanie zwierząt na wsi w ich naturalnym środowisku.


15 komentarzy:

 1. Dobrze, że takie książki są wydawane.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna książeczka - idealna dla mojej córeczki

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny wpis, pozdrawiam serdecznie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Te książeczki mogłyby spodobać się mojemu dziecku. Ilustracje mi również bardzo się podobają. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super pomysł na poznanie zwierząt - dzieciaki wiele się nauczą :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Labirynty fajne, choć podejrzewam, że dla większości dzieci, to jednak naklejki są ciekawsze :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak byłam dzieckiem to uwielbiałam wszelkie labirynty.

  OdpowiedzUsuń
 8. Super - mamy też!! Jednak jeszcze nie przeglądałem z synem, nadrabiam zaległości :( buziaki

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl