środa, 23 maja 2018

Jak nadać wnętrzu charakteru ?
Każde wnętrze ma swoje indywidualne cechy, których nie da się zmienić. Na przykład nasz salon mieści się w cieniu, nad nami jest duży balkon, który zabiera mnóstwo światła. Niestety balkonu nie zburzę, a marzy mi się trochę ożywienia i zielonych akcentów. Zieleń zawsze koi i uspokaja, nawet podczas pracy warto mieć w zasięgu wzroku coś zielonego, żeby dać oczom odpocząć. Niestety u nas prawie nic nie rośnie, w sensie żadna żywa roślinka nie wytrzymuje bo zwyczajnie jest dość ciemno. Wymyśliłam więc, że ożywię pomieszczenie inaczej i postawiłam na obraz.Obrazy można zmieniać według uznania i gustu. Uważam, że to genialny sposób na odświeżenie wnętrza. W związku z tym nabyłam obraz prezentujący zielone drzewa przez które przebijają się promienie słońca. Nie sądziłam, że będzie on zwracał aż taką uwagę każdego kto nas odwiedza. Po prostu ktoś wchodzi o od razu zaczyna temat obrazu. Nawiązuje się rozmowa, sto pytań do w stylu skąd jest i ile kosztuje. Początkowo myślałam nad fototapetą, ale zamontowanie jej byłoby dla mnie osobiście trudniejsze. Tutaj obraz mogę umieścić tam gdzie chcę, czy to w salonie czy w innym pokoju. Wygląda on świetnie i dzięki niemu osiągnęłam swój cel - mam kawałek zieleni w domu, który nie uschnie mi jak do tej pory wszystkie żywe roślinki.

Atutem tego typu obrazów jest też ich namacalna lekkość, nie obciążają ściany i właściwie można je powiesić wszędzie. Niby mała rzecz, ale cieszy.

A Wam jak się podoba ?

12 komentarzy:

 1. U mnie ostatnio pojawiły się trzy nowe obrazki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja akurat nie przepadam za obrazami na ścianach :) mam za to na jednej ścianie dość wyrazistą tapetę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładny, choć ja u siebie wolę jednak kwiaty i zieleń, ale akurat u mnie jest dobre nasłonecznienie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Obrazy juz do mnie az tak nie przemawiają . Na moich scianach obok łozeczka Martynki są rozne sówki, drzewka, kwiatki i inne :D

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo podoba mi się ten obraz i to jak go umieściłaś na półce, wygląda świeżo i ciekawie. kocham zdobić ściany, mam kilka obrazów, które krążą po domu i zmieniają położenie co jakiś czas aby było ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ostatnio mam ochotę na zmiany w mieszkaniu, może to jest dobry kierunek :P

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl