czwartek, 25 lipca 2019

Fotoksiążka oryginalna pamiątka z wakacjiChciałam Wam dziś opowiedzieć o mojej pasji, którą jest robienie zdjęć. Staram się je robić zawsze i wszędzie zarówno telefonem jak i aparatem. Od kilku lat gromadziłam zdjęcia na kartach pamięci co nie było najlepszym pomysłem. Powiem szczerze, że w przeszłości aż 3 razy zepsuła mi się karta pamięci. Niestety trudno było potem te zdjęcia odzyskać. Stwierdziłam więc pewnego dnia, że wszystko będę na bieżąco wywoływać. Zwłaszcza kiedy mamy dzieci i one dosłownie rosną w oczach warto utrwalać tak cenne pamiątki jak zdjęcia. 

Teraz mamy też okres letni. Wakacje trwają w najlepsze robimy też sporo zdjęć, może nawet więcej niż w ciągu roku w tych zimniejszych miesiącach. 

Świetnym rozwiązaniem na zachowanie w idealnym stanie naszych zdjęć jest fotoksiążka Fotojoker.

Generalnie sprawa jest prosta, wystarczy w zaciszu domowym utworzyć samemu taką pamiątkę.  To my decydujemy co i w jakiej formie chcemy w niej zamieścić. Zdjęcia zawsze warto jest pokazać w bardzo ładnej oprawie. Zwykle pokazują one nas i naszych najbliższych. 

Kiedy przyjdą do nas goście można wyjąć taką fotoksiążkę do obejrzenia. Na stronie Fotoksiążka tak naprawdę sami tworzymy ten produkt od podstaw - wybieramy rozmiar i twardość okładki, rodzaj stron oraz ewentualne efekty specjalne.
Jak widzicie w moim posiadaniu jest kilka fotoksiążek z tej firmy, trzymają się świetnie, wyglądają perfekcyjnie mimo wielu lat. Jakość produktu jest na najwyższym poziomie. Nic się nie rozkleiło, na półce prezentują się wspaniale. 


W tym roku też jestem na etapie robienia kolejnej fotoksiążki z wakacji. Pamiętajcie, żeby zrobić sobie taki prezent jeśli nie dla siebie to dla bliskich. Na pewno będzie to niepowtarzalna pamiątka.


9 komentarzy:

 1. Mam swoją fotoksiążkę, a kilka podarowałam bliskim w formie prezentu urodzinowego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fotoksiążki bardzo lubię, mam kilka :). Sama w sobie świetnie zachowuje wspomnienia, ale samo tworzenie też jest fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fotoksiążka fajna sprawa :) Ja muszę w końcu wywołać zdjęcia ze ślubu bo to już ponad rok minął :)

  OdpowiedzUsuń
 4. uwielbiam papierowe zdjęcia a fotoksiążka to najlepsza opcja bo zbiera wszystkie najpiękniejsze chwile

  OdpowiedzUsuń
 5. Taka książka to świetna pamiątka na różne okazje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałam zamówić taką fotoksiążkę z podróży poślubnej. To byłaby świetna pamiątka na lata

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl