piątek, 26 lipca 2019

Jak wybieliłam wrażliwe zęby w domu


Ostatnio postanowiłam wybielić zęby w domu. Byłam u dentysty naprawić kilka ubytków, natomiast chciałam mieć po prostu jakiś fajny zestaw do domu, żeby móc samemu zrobić sobie taki zabieg.Cosmopolitan poleca wybielacz Expert38% więc stwierdziłam, czemu nie spróbować. Zamówiłam zestaw, który składa się z nakładek w odpowiednim pojemniczku do przechowywania oraz kartonika z tubką, w której jest preparat.

Unikalna receptura żelu Expert 38% wpływa na brak dyskomfortu takiego jak ból i nadwrażliwości zębów, które często występują po zastosowaniu innych preparatów wybielających.

Metoda wybielania preparatem Expert 38% w domu jest bardzo prosta. Niewielką ilość żelu należy umieścić w nakładkach i założyć na zęby. Po 30 min nakładki zdjąć, a jamę ustną wypłukać.

Preparat wykorzystuje działanie nadtlenku karbamidu, stosowanego w zastępstwie nadtlenku wodoru, dzięki czemu kuracja przebiega bez poczucia dyskomfortu czy nawet bólu. Wybielacze marki Dr Martin Schwarz nie powodują fluorozy i są niezwykle wydajne - 5 ml preparatu z pewnością wystarczy na kilka sesji.

MOJA OPINIA: Wybielanie zebow w domu Expert38% to bardzo prosty zabieg - wystarczy do nakładek na zęby zaaplikować dołączony w strzykawce żel, trzymać tak około 30 minut i gotowe. Na ulotce jest dokładny opis działania oraz sposób użycia. Producent uprzedził o możliwym pieczeniu w buzi ale nic takiego mnie nie spotkało. Trzymałam normalnie nakładki z żelem w buzi nic mnie nie podrażniało i nie piekło. Jedynie ślinotok dawał się początkowo we znaki, ale kiedy włączyłam krótki film i zajęłam się oglądaniem zupełnie zapomniałam o nakładkach. Do jednej aplikacji zużyłam połowę żelu w tubce więc będę mieć jeszcze na następny raz.

Zestaw najlepiej zamówić w oficjalnym sklepie Dr. Martin Schwarz. Jestem zadowolona z zabiegu bo dał mi bielsze zęby. W ogóle po zmyciu wszystkiego jest takie uczucie odświeżenia i większego oczyszczenia zębów. Warto przeczytać dobrze ulotkę ponieważ producent opisuje tam także dietę jaką powinniśmy stosować, aby utrzymać efekt.A Wy znacie te produkty ?


13 komentarzy:

 1. Ja zabieg wybielania wykonuję tylko w gabinecie stomatologicznym. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Skoro zestaw daje dobry efekt to warto się na niego skusić.

  OdpowiedzUsuń
 3. świetnie, że jesteś zadowolona z efektów, moje zęby i dziąsła też są wrażliwe

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam ale widzę że na blogach pojawia się ta metoda :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Stan moich zębów mnie załamuje. Na razie mogę zapomnieć o wybielaniu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, że nie pokazałaś efektów na zdjęciach ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wiele osób chwali działanie tego produktu :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie znam, ale chciałabym taki zestaw :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Trzeba przyznać, że metoda kusi. aby ją wypróbować :D
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Niestety mam bardzo wrażliwe dziąsła i zeby i boję się sięgać po tego typu specyfiki do domowego wybielania. A szkoda bo chętnie sprawdziłabym ich działanie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Aż połowę na jeden raz? :D Mi wystarczyła na co najmniej 3 razy jedna strzykawka. To wybielanie chętnie sobie ponowię po jakimś czasie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl