sobota, 20 lipca 2019

Nowości wydawnicze - Magazyn L.O.L. Scooby Doo, PJ MASKS, PAW PATROL


Dziś nowości gazetkowe dla dzieci. Zacznę jak zwykle od góry, nie przedłużając zaczynam.

1. Psi patrol Paw Patrol ekipa na 102! Psiego patrolu przedstawiać nie muszę :) Mamy tutaj magazyn z głównymi bohaterami bajki - poznajemy ciekawostki o nich oraz podstawowe informacje -imię, rasa, umiejętności itd. W książeczce ukrywa się też kolorowanka, trzeba policzyć gwiazdki, zabawy piesków, trzeba nakleić też odpowiednie naklejki.

2. Pszczółka Maja przygody wśród kwiatów - to książeczka z naklejkami w której znajdziemy takie zadania jak - połącz kropki, policz kręgi, znajdź właściwe cienie, pokoloruj tęczę, znajdź wyjście z labiryntu, opowiedz na jakich instrumentach grają mrówki. Zdecydowanie jedna z ciekawszych książeczek.

3. Peppa Pig i 500 naklejek - poza naklejkami mamy także coś do pokolorowania oraz mamy za zadanie pisania po śladzie. Dalej musimy znaleźć różnice między obrazkami, połączyć podobieństwa, policzyć owoce itd.  Świetna książeczka dość gruba z ogromną dawką inspiracji.


4. Dragons przychodzi do nas z prezentem w postaci świecącej opaski. Mamy tutaj sporo komiksów a także plakaty dla fanów Smoka 3 i Dragons. Wewnątrz znajdziemy także konkurs oraz sporo ciekawych informacji dla fanów smokopedii. 

5. PJ MASKS to pidżamersi - Czas być bohaterem to światny magazyn z zadaniami - mamy tutaj sporo pytań otwartych typu jaki jest Twój ulubiony rodzaj sportu ? Mamy za zadanie znaleźć identyczne parasolki, przykleić naklejki, uzupełnić słowa w zdaniach. Bohaterowie nauczą nas wielu umiejętności.  


6. Scooby Doo to nawet ja znam i uwielbiam :) To jest hit wszechczasów. Wewnatrz gazetki mamy sporo komiksów, ale też labirynt, krzyżówkę. Najbardziej nas urzekły dodatki w postaci bagiennych pianek scooby doo - zgniataj, rozciągaj, modeluj, mamy też karty kolekcjonerskie oraz zdrapki z dedykowanym patyczkiem do zdrapywania, świetna sprawa, zaraz zabieramy się do pracy :)


7. Magazyn L.O.L surprise z gwiazdorskim zestawem Rocker to coś co każdy fan musi mieć. W magazynie mamy sporo ciekawostek o naszych ulubionych bohaterach, natomiast jako dodatek otrzymujemy piórnik, ołówek, stickersy oraz pieczątkę. Dzięki temu na co dzień możemy zawsze nosić nasze ulubione gadżety przy sobie. 

8. Mini Mini magazyn zawiera prezent w postaci interaktywnego zwierzaka. Wystarczy nacisnąć jego nosek i zacznie się rozglądać. Magazyn zawiera też ciekawe zabawy wewnątrz. 

Znacie te gazetki ? 

13 komentarzy:

 1. Gazetki zaprezentowane na pierwszym zdjęciu plus Scooby-doo to coś, co kocha mój chrześniak. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak byłam mała uwielbiałam różnokolorowe gazetki i byłam wielką fanką Scooby- Doo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pepa pig and Sco0by Do are my favorite ones

  OdpowiedzUsuń
 4. Najmłodszym na pewno się spodobają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiałam takie gazetki za dzieciaka...

  Obserwuje :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Dragons nie znałam, całą resztę oczywiście znam :D.

  OdpowiedzUsuń
 7. Szkoda, że jak byłam dzieckiem nie było gazety Scooby Doo, uwielbiałam tę kreskówkę!

  OdpowiedzUsuń
 8. Takie Psi Patrole kupuję mojej córce. Jest wielką fanką tej bajki i wszelakich książeczek oraz gazet. Chyba ma coś po mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gazetki i magazyny tego wydawnictwa są super :) I te dodatki bardzo cieszą dzieci :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zawsze uwielbiałam Scooby Doo :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mój mały kuzyn na pewno z takich gazet byłby zadowolony :D
  Pozdrawiam! wy-stardoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak byłam mała lubiłam oglądać przygody Scooby Doo i pszczółkę Maję :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl