sobota, 27 lipca 2019

Pierścionek zaręczynowy - jaki model wybrać ?


Zaręczyny to jedna z najbardziej magicznych i wyjątkowych chwil w naszym życiu. Często prowadzi nas do zmiany całego życia, z pewnością zapamiętamy go już na zawsze. Są takie daty, które wpisują się do pamięci i o każdej porze dnia i nocy możemy je wymienić. 

Ja wiem, że zaręczyny mogą się wiązać ze stresem, ale w końcu chodzi o miłość - jeśli jest uczucie to wszystko pójdzie gładko. 

Jak wybrać pierścionek zaręczynowy ? Na pewno musimy się zastanowić co dana osoba lubi, bacznie ją obserwować i zapamiętywać jej wybory nie tylko biżuteryjne ale i modowe. Myślę, że nie warto kupować najbardziej popularnego modelu, bo jednak każdy chciałby mieć na swoim palcu coś niepowtarzalnego, swojego. Takie piękne, trudno spotykane wzory znalazłam w sklepie internetowym jast.pl. Oferowane pierścionki reprezentują różne style projektowania tego rodzaju wyrobów, zdolne zaspokoić oczekiwania zarówno zwolenników tradycyjnego zdobnictwa, jak i tych odbiorców, którzy gotowi się sięgnąć po formy bardziej nowoczesne. Wszystkie produkty, bez względu na cenę są najwyższej jakości. Ogrom wzorów pozwoli na wybór tego właściwego, niepowtarzalnego pierścionka. 


Kilka razy słyszałam historie o tym, żeby podkraść pierścionek dziewczynie i dzięki temu zdobyć wiedzę jaki rozmiar nosi wybranka. Całkiem fajny jest to pomysł. Wiadomo, że kobiety mają zwykle sporo biżuterii, czasem nawet całe szkatułki. Jeśli jednak nie uda się tego zrobić lub wyjątkowo nam się spieszy to sądzę, że warto kupić większy model, później przecież można go zmniejszyć.

Jak widzicie prezentowane pierścionki są przepiękne, łączenia kolorów zapewnią też to, że będą się one dobrze komponować z wieloma stylizacjami. Oczywiście to tylko przykłady, bo wybór jest spory.  

Jaki powinien być Wasz wymarzony pierścionek zaręczynowy ?

10 komentarzy:

 1. piękne pierścionki, ja lubię ostatnio złoto a jeśli chodzi o pierścionek zaręczynowy to powinien być klasyczny bo nie jest na rok czy dwa tylko na zawsze

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już dostałam swój wymarzony pierścionek zaręczynowy z białego złota z diamencikami. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Też niedawno pisałam na podobny temat :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja dostaalm od meza z rowowymi szafirami :) alenadalnaciagam go na jkais diamecik :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastic jewelries, I always love any design of rings.

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam swój wymarzony pierścionek zaręczynowy. Chciałam żeby był z białego złota i miał szafirowe oczko ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. A mnie mąż poprostu zabrał na zakupy i sama sobie wybrałam. Za to przygotował niezapomniane zareczyny

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja lubię zdecydowanie klasykę jeżeli chodzi o biżuterię :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dla mnie istotnym było by pierścionek był płaski, w typie obrączkowym bo nie lubię takich z wystającym kamieniem. A że mój mąż ( wtedy narzeczony ) znał mój gust to mam taki pierścionek jaki sobie wymarzyłam..

  OdpowiedzUsuń
 10. wszystkie piękne, ale dla mnie idealny pierścionek to taki delikatny z małym oczkiem.
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl