środa, 26 czerwca 2019

Gdzie dobrze pozycjonować strony ?
Pozycjonowanie stron to tak naprawdę coś czym powinien zainteresować się każdy, kto prowadzi własną stronę internetową. Dzięki temu będzie ona wyświetlana w popularnych wyszukiwarkach wyżej niż inne, więc jest większa szansa, że ktoś Was znajdzie w tym wirtualnym świecie.

Bardzo ważnym aspektem są słowa kluczowe - generalnie chodzi o to, żeby w tekście wprowadzić takie słowa, które są wyszukiwane w wyszukiwarkach internetowych. Najbardziej pożądane frazy muszą znaleźć się w Twoich tekstach.

Ważne jest też pisać odpowiedzi na te słowa kluczowe, przecież nie szukamy tylko pytań, ale przede wszystkim odpowiedzi na nurtujące nas pytania.  Jak sami wiecie po wpisaniu konkretnych słów do wyszukiwarki, klikamy zwykle w najwyżej proponowane nam strony internetowe.


Niestety żeby zoptymalizować swoją stronę potrzeba dużo czasu i wiedzy. Możemy zrobić to sami lub poprosić o to specjalistów. Ja próbowałam już wiele razy podejść do tematu, ale jako mama 2 dzieci zwyczajnie nie mam czasu przysiąść i ogarnąć to wszystko. Wierzę natomiast, że specjaliści zrobią to za mnie przede wszystkim szybciej i skuteczniej. 

W dzisiejszych czasach kiedy stron internetowych przybywa z roku na rok, warto zainteresować się tematem pozycjonowania. Warto żebyśmy byli widoczni w sieci, bo przecież wkładamy w każdy tekst bardzo dużo siebie. Pozwólmy, żeby inni też nas odnaleźli i docenili naszą pracę. Zarabianie w sieci jest możliwe, trzeba jednak postawić na naprawdę dobre pozycjonowanie strony. 

A WY znacie się na tym, czy chcielibyście powierzyć to specjalistom ?

4 komentarze:

  1. Dobrze wiedzieć o tych rzeczach. Przydatne info.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja podchodziłam do tego kilka razy, także czasu brak, a dobre pozycjonowanie przez specjalistów sporo kosztuje :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Masz rację. Trudno samemu to ogarnąć przy tylu obowiązkach.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl