czwartek, 27 czerwca 2019

Najlepszy prezent dla mężczyzny !

Jak to jest z kupowaniem upominku dla mężczyzny wie każda z nas. Kiedy pytamy co mamy kupić zwykle słyszymy, że nic, albo cokolwiek. Niestety to nie pomaga. Każdy chce dobrze wypaść i trafić w 100% w oczekiwania. Często mężczyźni nie są wymagający, z drugiej strony otrzymanie skarpetek czy slipów niekoniecznie skłania do chwalenia się prezentem przed innymi.

Prezent dla mężczyzny w moim mniemaniu powinien być na tyle atrakcyjny, żeby od razu zrobił efekt "wow". Jak wiecie każdy mężczyzna jest konkretny i lubi przydatne rzeczy. Warto więc kupić na przykład fajny zegarek - ze skórzanym paskiem, odblaskową tarczą i innymi dodatkami. Zegarek nosimy na co dzień więc przy każdym sprawdzeniu godziny obdarowany przypomina sobie od kogo dostał ten upominek.Warto też postawić na klasykę i elegancję wybierając coś co przyda się na spotkania biznesowe. Nie od dziś wiadomo, że wszyscy zwracają uwagę na detale, są takie sytuacje kiedy mężczyzna powinien wyglądać dobrze. W tym celu można mu podarować spinki do mankietów - złote lub srebrne z ciekawymi dodatkami - podkreślają one styl i indywidualizm. Mój tato dostał kiedyś taki prezent i był z niego bardzo zadowolony. Miałam wrażenie, że kiedy zakładał spinki do mankietów stawał się bardziej pewny siebie prezentował się elegancko i szykownie. Taki upominek nie kosztuje wiele, a jest świetnym rozwiązaniem dla każdego mężczyzny.

A jakie są Wasze pomysły na prezent dla mężczyzny ?

4 komentarze:

  1. Ja też lubię kupować mężczyźnie praktyczny prezent, taki żeby mógł z niego korzystać, a nie tylko odłożyć na półkę i na niego patrzeć. 😊

    OdpowiedzUsuń
  2. fantastyczne zegarki, mój lubi jutro ma urodzinki, mam już przygotowany dla niego mały upominek.

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajne spinki :) Chyba zamówie mężowi na urodziny :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl