wtorek, 4 czerwca 2019

Magazyn Świnka Peppa, Pidżamersi, Winx Club

 

Dziś chciałam Wam pokazać kolejne propozycje gazetek dla dzieci. Pierwsza to Magazyn Świnka Peppa tutaj mamy jako dodatek lizak policjanta, krótkofalówkę i identyfikator, można się pobawić w odgrywanie ról. Wewnątrz znajdziemy krótką historyjkę o Peppie oraz kilka zadań - wytnij samochody i zrób sobie wyścigówki, dalej jest kolorowanka, zadanie polegające na policzeniu pojazdów. Mamy też pokolorować opony oraz narysować lokomotywę. To tylko kilka przykładów.Kolejna gazetka to magazyn Pidżamersi - jako dodatek mamy zestaw fana czyli zabawkę. W gazetce znajdziemy komiks oraz zadania policz ludków na obrazku, pokoloruj obrazki, mamy też labirynt, oczywiście są też pytania dotyczące komiksu oraz głównych bohaterów. Jeśli ktoś dobrze zna bajkę to na pewno nie będzie mieć trudności z odpowiedziami. 

Ostatnia gazetka to WINX club - tutaj format jest mniejszy ale mamy więcej stron. Do przeczytania jest komiks. Jest to natomiast pozycja zdecydowanie do dziewczynek jako dodatki mamy też różowy breloczek oraz kilka ludzików serii Twoziers. 

Znacie te gazetki ?   

8 komentarzy:

 1. Peppe mamy, moja córeczka uwielbia te gazetki

  OdpowiedzUsuń
 2. Kupiłam synowi Peppe, ale on jeszcze za mały na takie gazetki. Chociaż cieszył się bardzo z tej historyjki o zakupach i taxi.

  OdpowiedzUsuń
 3. dzieciaki uwielbiają takie magazyny i dodatki do nich

  OdpowiedzUsuń
 4. O widzę, że nie tylko w gazetach dla dorosłych są fajne dodatki :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię te magazyny - zapewniają mnóstwo zabawy. No i jeszcze te dodatki!

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie takich magazynów nigdy dość, moja córka lubi czytać i się ,,czymś zajmie"

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl