poniedziałek, 10 czerwca 2019

Moje Must have dla dziecka na wakacje

Ponieważ wielkimi krokami zbliża się lato, chciałam Wam pokazać kilka przydatnych produktów dla dzieci. Jak wiecie, mam dwóch synków i każdego roku staram się maksymalnie wykorzystać czas wakacji na zabawy wodą. Nie ma nic lepszego niż spędzenie czasu na świeżym powietrzu, jednocześnie lekko się ochłodzić i mieć frajdę oraz pomysły na kreatywny rozwój.

1. Nie byłabym sobą, gdybym na początku nie poleciła wam pieluszki do kąpieli. To podstawa. jeśli chcemy, żeby małe dziecko bawiło się w basenikach wodnych. Dla mniejszych dzieci polecam z całego serca pieluszkę do pływania Close Parent. Kiedyś nabyłam śliniak z tej firmy i jakość mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Pieluszki są w różnych rozmiarach w zależności od wagi dziecka. Są one świetnie wykonane, z materiału nieco przypominającego kombinezon płetwonurka. Bardzo funkcjonalne i bezpieczne - dodatkowo można wybrać sobie design - pieluszka może być w misie, autobusy, wieloryby itd.

2. O basenach dla dzieci można by pisać i pisać. Jest ogromny wybór w zależności od rozmiaru, dodatkowych gadżetów itd. Basen dziecięcy Muchomorek, Intex ma dodatkowo zadaszenie, które fajnie ochroni główkę dziecka przed słońcem. Nie jest on za głęboki, więc spokojnie można do niego zaprosić mniejsze dzieci (pod nadzorem rodzica). Jest to uniwersalny produkt - zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom się spodoba. Dziecko może sobie siedzieć w basenie i bawić się wodą, fajnie spędzając czas.

3. Dla dzieci, które mogą już przebywać w większym basenie, fajnym rozwiązaniem będzie Bestway, zestaw gier do basenów ogrodowych. Aktywność fizyczna to najlepsze, co może być, jeśli chodzi o zajęcie dzieciom czasu. Zestaw służy do gry w koszykówkę - nic prostszego, wystarczy wrzucić piłkę do kosza i to wszystko przebywając w basenie. Jest to zabawa zarówno dla jednej osoby, jak i dla większej ilości graczy - dzięki temu dzieci nauczą się też gry zespołowej. Świetna zabawka tak naprawdę dla każdego.

4. Wader, stolik do zabawy wodą to właściwie zabawka, którą widziałam u naszych sąsiadów i im pozazdrościłam. Mamy tutaj korytko, do którego można nalać wody. dzięki korytarzom i różnym atrakcjom wodnym zabawa statkiem może trwać godzinami. Zabawkę wyposażono w dwa młynki. Jeden napędza wodę, drugi posiada lejek, przez który nalewamy płyn na obracające się dzięki temu koło wodne. Fantastyczny pomysł na zabawę na świeżym powietrzu.

5. Yookidoo, Wesoły kranik i wirujące trybiki to zabawka, którą pierwszy raz widziałam u mojej koleżanki. Mamy tutaj kranik i trybiki, które przyczepiamy do zwykłej wanny czy też głębokiego brodzika pod prysznicem. Woda przepływa przez kranik oraz na trybiki, które się kręcą. Mamy też w zestawie kolorowe kubeczki - jeden ma sitko, inny obracający wiatraczek, pozostałe służą do robienia "a kuku". Zabawka ćwiczy małe rączki i potrafi zająć dziecko na długi czas. Dodatkowo dziecko poznaje radość z zabawy wodą, widzi gdzie ona przepływa i jak oddziałuje na elementy zabawki.

Wszystkie te produkty można nabyć w sklepie SMYK. Najlepiej udać się tam stacjonarnie, jeśli jest taka możliwość, wtedy możemy zobaczyć coś na żywo, dotknąć lub dopytać sprzedawcę o poradę. Specjalnie nie podaję cen tych produktów bo, jak wiecie, ceny ciągle się zmieniają, są różne promocje, kody rabatowe itd.


Macie podobne zabawki? A może planujecie coś takiego kupić ? Dajcie znać w komentarzach.


3 komentarze:

  1. nie jestem mamą ale to ciekawy wpis, który na pewno przyda się rodzicom

    OdpowiedzUsuń
  2. O tak moje dzieci uwielbiają takie gadżety

    OdpowiedzUsuń
  3. Ciekawe:) Ja myślę o jakiś materacach, o czymś fajnym:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl