sobota, 8 czerwca 2019

ZABAWY DLA BYSTRZAKÓW SUPER WINGS. POJAZDY oraz DISNEY MALUCH. ZWIERZAKI


Dziś chciałam Wam pokazać fajne propozycje dla dzieci.

OPIS: Pojazdy. Zabawy dla bystrzaków to zestaw, który jednocześnie bawi i uczy. Plansze z okrągłymi puzzelkami oraz książka z zadaniami i wesołymi wierszykami będą doskonałą okazją do wspólnego spędzania czasu. To interaktywna forma przyswajania wiedzy i świetny pomysł na zabawę, podczas której dziecko poznaje podstawowe znaki drogowe, różne pojazdy i zasady bezpieczeństwa na drodze. Zestaw zawiera 3 kolorowe plansze, 18 okrągłych puzzelków oraz książeczkę z zadaniami.

Zabawy dla małych bystrzaków Disney Maluch to zestaw, który również uczy. Jakie zwierzątka mieszkają na wsi, jakie w domu, a które można spotkać w ogrodzie? Dziecko poznaje odpowiedzi na te pytania, dopasowując puzzelki do odpowiedniej planszy. W zestawie znajduje się 18 okrągłych puzzelków, 3 plansze oraz książeczka z propozycjami zabaw wspierających wszechstronny rozwój maluszka.MOJA OPINIA: Zaczęliśmy od Zwierzątek - podzielono je na te, które można spotkać na wsi, w domu i w ogrodzie. Okrągłe puzzle należy włożyć do odpowiedniej planszy. Podczas układania można porozmawiać o poszczególnych zwierzętach, zapytać, które jest najbardziej śmieszne itd. Do plansz dołączono też książeczkę z pytaniami genialna sprawa na przykład - pod każdym zwierzątkiem połóż inne w tym samym kolorze. W innym zadaniu mamy kawałek zwierzątka i musimy zgadnąć jakie to zwierzę jest. Mamy też cienie zwierząt i musimy odszukać zwierzęta, o które chodzi. 

W drugiej grze mamy pojazdy, podzielono plansze na pojazdy, samoloty oraz znaki drogowe i sygnalizację świetlną. W książeczce mamy takie zadania jak - policz auta, statki oraz samoloty na obrazku. Połóz na polach pojazdy, które poruszają się w powietrzu, na lądzie i w wodzie. Postaw odpowiedni znak drogowy przy danej sytuacji na drodze. Z tyłu umieszczono też pomocnicze pytania - wymień pojazdy, które mają silnik itd. Powiem szczerze, że jestem zachwycona tymi zabawami, niby nic takiego ale jednak czegoś można się nauczyć, o czymś porozmawiać, dopytać. Dziecko uczy się też łączyć w zbiory dane przedmioty. Serdecznie polecamy obie wersje. 

6 komentarzy:

 1. Maluszki bardzo lubię tego typu książeczki. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne, takie kolorowe :)

  OdpowiedzUsuń
 3. mój chrześniak uwielbia puzzle, te plansze są dla nieco młodszych dzieci ale bardzo mi się spodobały

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale fajne! Muszę się za nimi rozejrzeć, bo właśnie poszukuję prezentu dla niespełna 3-latka bo wybieramy się w odwiedziny..

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajne pomysły! Niedrogie i porzadne :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl