wtorek, 4 lipca 2023

Czy warto nabyć wideodomofon?Kiedy kilka lat temu przeprowadziliśmy się do innego mieszkania okazało się, że jest w nim wideodomofon. Na początku wydawał mi się on zbędnym gadżetem ale z czasem zmieniłam zdanie. Na pewno do Was też dzwonią dziwni ludzie - a to świadkowie pewnej wiary, a to roznosiciele ulotek. Rozumiem, że każdy ma jakieś zadanie do spełnienia natomiast w dzisiejszych czasach ja nie mam zaufania do obcych. Nawet torbę dostarczyciela jedzenia można już nabyć na jednej z aukcji. Co to za problem przebrać się za kogoś i wejść do klatki. Okazuje się, że wideodomofon tutaj jest narzędziem niezwykle przydatnym. Natomiast niestety pewnego razu Pan od remontu łazienki zbił nam ten wideodomofon. To znaczy zbił wyświetlacz ale oczywiście się do tego nie przyznał i w sumie zawinął się kiedy się zorientowałam że widedomofon jest zbity. Od razu można było odczuć brak tego obrazu. Każdemu bardzo polecam wideodomofon. To taki komponent bezpieczeństwa, który sprawia, że czujemy się we własnym domu bardziej pewnie. 

Obecne urządzenia mają sporo ciekawych funkcji takich jak opcja robienia zdjęć czy obsługa smartfonem. Sporo ciekawych modeli znalazłam na stronie 5tech.pl

Ciekawym rozwiązaniem jest właśnie przekierowanie na telefon. Za pomocą odpowiedniej aplikacji można taki sprzęt obsługiwać z różnych miejsc na całym świecie. Jest też możliwość sterowania bramą automatyczną. Oczywiście na rynku mamy teraz sporo modeli do wyboru w zależności od naszych potrzeb. Podoba mi się też możliwość ustawienia własnego dzwonka - możemy sobie spersonalizować różne opcje. Jeśli teraz miałabym wybór to wybrałabym bez wątpienia sprzęt tego typu. W obecnych czasach najlepsze na co możemy wydać nasze pieniądze to właśnie bezpieczeństwo nas i naszej rodziny. Zresztą sami ciężko pracujemy na wszystko co jest w naszych domach. Warto postawić na najnowsze technologie i pozbyć się dzięki nim wielu sytuacji lękowych. 

Myślę, że nawet jeśli mamy jakiś stary sprzęt w naszym domu. Warto się jemu przyjrzeć bliżej, sprawdzić czy spełnia on nasze oczekiwania i nie bać się nowości. 

Zawsze można też zadzwonić do obsługi Klienta i zapytać jaki model byłby dla nas optymalny, jakie mamy oczekiwania i budżet na ten cel przeznaczony. Ja zawsze lubię się poradzić specjalistów bo jak już wydaję więcej pieniędzy to chcę jak najlepiej poznać produkt. Nie bójmy się w obecnych czasach pytać, nie zawsze poszukiwanie samodzielne odpowiedzi jest dobre. 

Ja jestem zachwycona obecnymi wideodomofonami i myślę, że zamiast wydawać pieniądze na odzież lepiej postawić na coś co zapewni nam bezpieczeństwo.

Post powstał w ramach współpracy. 

Dajcie znać co myślicie o nowoczesnych wideodomofonach. Macie taki u siebie?   

 

2 komentarze:

  1. To fajna opcja. Warto zobaczyć jakie urządzenia są teraz dostępne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Myślę, że warto zainwestować w dobry sprzęt :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl