poniedziałek, 17 lipca 2023

Gdzie wyposażyć biuro, szkołę, przedszkole?Na pewno pamiętacie z mojego bloga wiele postów dotyczących urządzania mieszkania czy pokoju dla dzieci. Człowiek uczy się na własnych błędach i teraz wielu rzeczy nie kupowałabym w kilku sklepach, postawiłabym raczej na jeden z większym asortymentem. 

Własna działalność gospodarcza wiąże się z pewnymi wydatkami, o czym każdy pewnie wie. Ogólnie rzecz biorąc jednnym z etapów jej urządzania jest oczywiście zakup podstawowych rzeczy takich jak meble czy wyposażenie. Tutaj od razu na myśl przychodzi mi pewna osoba z mojej rodziny. Otóż jak to zwykle bywa na każdym etapie szukamy oszczędności, natomiast najlepiej dokładnie przeanalizować co kupić oraz gdzie. Okazuje się, że takie kupowanie kilku rzeczy w fimie X, potem paru następnych w firmie Y, a ostatnich może jeszcze w firmie Z nie ma większego sensu. Niby to prawda, że gdzieś może być takiej ale musimy też liczyć się z kosztami transportu danego towaru w wyznaczone miejsce. Po podliczeniu sobie wszystkiego łącznie z kosztami dostaw wychodzi, że najlepiej jednak wszystko kupić w jednym sklepie. 


W ten oto sposób najlepiej znaleźć taką firmę, która będzie miała szeroki asortyment - żbyśmy mogli zamówić w niej jak najwięcej rzeczy mając tym samym jeden transport zbiorczy. Taką firmą jest CEZAS-GLOB

Jest to sklep posiadający 20 letnie doświadczenie. W tym przypadku dostawa jest możliwa na terenie caej Polski. Można tutaj znaleźć meble nie tylko do biura ale także do poczekalni. Mnie osobiście bardzo zaciekawiły fotele odciążające kręgosłup idealne dla osób, które wiele godzin spędzają przed biurkiem. Meble biurowe muszą być wygodne w użytkowaniu. Zwykle przechowujemy sporą ilość dokumentów i jakoś trzeba to logistycznie uporządkować. Ciekawą opcją pod tym kątem są także szafy kartotekowe, gdzie w wygodny sposób można przechowywać cenną dokumentację. 

Jako mama bardzo spodobały mi się także rozwiązania dla szkół i przedszkoli. Dobrze wkonane biurka czy krzesła są podstawą żeby dziecko siadało w prawidłowy sposób i jednocześnie żeby można było te meble utrzymać w czystości. Pamiętam jak kupowaliśmy pierwsze biurko synowi i to była porażka bo wydawało mi się, że na takim małym też sobie poradzi. Powiem Wam z perspektywy czasu, że lepiej wydać więcej pieniędzy na porządny mebel - większy i dobrze wykonany. Wtedy nic nam się nie będzie gibać, nic nie będzie rozpraszać dziecka w pracy. Ostatecznie po przerobieniu kilku biurek naprawdę zaczęłam doceniać porządnie wykonane meble. Przecież to właśnie przy nich zarówno dzieci jak i dorośli będą spędzać mnóstwo czasu. 

Warto zwrócić uwagę na atesty i certyfikaty dopuszczające meble do użytku. Są one ważne ze względu na bezpieczeństwo użytkowania. Wiadomo, że żaden mebel nie może nagle się połamać czy przewrócić bo sytuacje bywaja różne. Jeśli więc szukacie dobrej jakości produktów do biura czy szkoły, przedszkola czy nawet do domu to warto zerknąć na ofertę sklepu. Często wyszukiwarki podpowiadają nam te największe marki, ale te mniej znane też są godne uwagi bo jak to mówią dobra jakość nie potrzebuje specjalnej reklamy, która potem będzie nam wyskakiwać z przysłowiowej lodówki. 

Co myślicie o takich sklepach? Dajcie znać.

Post jest sonsorowany dziękuję za Waszą obecność i będę wdzięczna za komentarze. 


 
 

1 komentarz:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl