piątek, 21 lipca 2023

Książeczka anglojęzyczna dla dziei - Look inside Space

Książeczka anglojęzyczna dla dziei - Look inside Space


Dziś przychodzę z kolejną propozycją dla dzieci. Tym razem to książeczka Look inside Space. Pozycję można nabyć w księgarni https://ksiegarniakangurek.pl/

OPIS: Dlaczego gwiazdy świecą? Jak powstał Księżyc?
Odpowiedzi na te oraz wiele innych pytań znajdziecie w tej fantastycznej książeczce wydawnictwa Usborne Look inside Space.

To prawdziwe kompendium wiedzy o kosmosie - zawiera mnóstwo ciekawostek oraz bardzo czytelne, realistyczne ilustracje.

Ponad 70 okienek do odkrywania, twarda okładka, sztywne strony, wysoka jakość wydania - książka Usborne Look inside Space długo posłuży Małym Badaczom Wszechświata i świetnie nada się na prezent.
OPINIA: Przyznam, że tutaj mój młodszy syn przygarnął sobie tę książkę. Ostatnimi czasy uwielbia tematykę kosmosu i ta pozycja okazała się bardzo przydatna. Wewnątrz możemy znaleźć ciekawostki o księżycu oraz o stacjach kosmicznych. Na chwilę możemy przenieść się w ten kosmiczny świat. Odkrywając okienka poznajemy nowe ciekawostki i poznajemy tajniki poszczególnych elementów kosmosu. 

Oczywiście nie zabrakło gwiazd słońca i planet. Ilustracje są piękne i zapadają w pamięć. Zastosowano tutaj także porównania wielkości planet do słońca czy ziemi co bardzo mi się podoba. Błyszczące galaktyki też uzmysłowiają nam swoje znaczenie piękno. 

Na końcu poznajemu też odpowiedzi na najczęstsze pytania. Ksiązeczka jest pięknie wydana kolorowa, porządnie wykonana. Strony w niej są solidne i śmiało można regularnie otwierać okienka bez obaw, że się zniszczą. 

Dziękuję sklepowi za przesłanie tej książeczki. Wkrótce napiszę Wam jeszcze o jednej, równie interesującej.


UDAŁO MI SIĘ ZDOBYĆ TEŻ KOD RABATOWY -10% DLA WAS:

MADZIAKOWO2023


 

5 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl