środa, 19 lipca 2023

Systemy prezentacyjne i wystawienniczeJako blogerka wiele razy byłam zapraszana na różnego typu targi czy to kosmetyczne czy fryzjerskie. Dodatkowo sama z siebie często chcę być w miarę na bieżąco z nowościami kosmetycznymi i jeśli tylko jest taka okazja chętnie wyberam się na tego typu spotkania. Pamiętam, że moje pierwsze targi na których byłam zrobily na mnie duże wrażenie. Natomiast faktycznie było to wiele lat temu i zwykle te firmowe boksy nie wyglądały jakoś szczególnie. Wiecie jak to jest biały boks z naklejonym plakatem firmowym to nie jest coś interesującego. Jeśli się od czasu do czasu bywa na różnego typu eventach to już mniej więcej jest ta świadomość jakości marki jaka jest przedstawiana. 

Ogólnie rzecz biorąc już w tamtych czasach pojawiły się firmy, które postarały się bardziej i ich stoiska wyglądały fantastycznie - ścianku były zdobione kwiatami, przedstawiały jakąś ciekawą historię czy wizję. Zawsze przy takich pomysłowych stoiskach stało najwięcej ludzi bo nie oszukujmy się większość z nas to wzrokowcy i ciągnie nas do ładnych estetycznych i przemyślanych wystrojów. Kiedy widzimy takie stoisko od razu chcemy tam być jednocześnie doceniamy włożoną w to pracę. Okazuje się, że są firmy, które specjalizują się z tego typu stoiskach. Przykładem może być qubesystem.pl

Są odpowiednie systemy do aranżacji stoisk targowych ale nie tylko. Umożliwiają one również odpowiedni podział pomieszczeń, zmianę układu przestrzeni oraz wydzielenie mniejszych pomieszczeń. Nowoczesne ścianki nie wymagają specjalnych narzedzi jeśli chodzi o demontaż czy też montaż. 

Atrakcyjne grafiki na ściankach możemy też połączyć z odpowiednim oświetleniem. Takie lampy oświetlają powierzchnię w jednolity sposób, do tego są dyskretnie umieszczone i pełnią rolę wyeksponowania konkretnego obiektu. 

Patrząc na niektóre realizacje można by pomyśleć, że bardzo trudno będzie je potem przewieźć. Natomiast okazuje się, że te konstrukcje w prosty sposób można umieścić w pokrowce lub skrzynki i logistycznie je przetransportować. 

Oglądając realizacje tego typu jestem w totalnym szoku jak piękną i przemyślaną przestrzeń można zrobić. Tak naprawdę wystarczy kupić odpowiednie systemy i możemy się z nimi przemieszczać po całej Polsce eksponując to co chcemy pokazać naszym Klientom. 

Branżowe eventy są coraz częściej organizowane i tam jak wiadomo możemy spotkać nowych Klientów. Żeby taki potencjalny Klient zwrócił na nas swoją uwagę warto dobrze się do tego przygotować i nabyć moduły, które zachęcą każdego do odwiedzin stoiska. 

Dajcie znać czy podobają się Wam takie realizacje? Może widzieliście jakąś ciekawą realizację tego typu i zapadła Wam ona w pamięci. 

Post jest sponsorowany będzie mi miło jeśli zostawisz po sobie komentarz :)

2 komentarze:

  1. Świetnie i bardzo profesjonalnie .

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie, te przestrzenie np. na targach często robią wrażenie. Widać, że każdy element jest przemyślany.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl