sobota, 29 lipca 2023

PUMA PIMI - książeczki do nauki mowy

PUMA PIMI - książeczki do nauki mowyPUMA PIMI - to książeczki do nauki mowy, które kupiłam kilka lat temu. Przyznaję, że początkowo byłam sceptycznie nastawiona do niej bo najpierw nabyłam jedną sztukę już nawet nie pamiętam, która to była. Wraz z czytaniem jednej okazało się, że książeczka jest bardzo prosta ale i działa cuda. Potem nabyłam drugą oraz kolejne sztuki. 

Czytaliśmy je codziennie przynosiły nam wiele radości i utrwalały proste literki oraz słowa. Do tego stopnia je przerabialiśmy, że kilka z nich się rozszyło i musiałam oddać je do naprawy introligarowskiej. Nie było to drogie przedsięwzięcie i mogliśmy się już niebawem ponownie cieszyć z czytaniac tych książeczek. 

Puma Pimi to małe zwierzę, które ma mamę oraz swoich przyjaciół. Historyjki są proste ale bardzo ciekawe i przyziemne. Nie jest to skomplikowane słownictwo, mimo tego w tej prostocie jest siła. Książeczki są pięknie wydane wysunki oraz teksty są bardzo duże co pozwala na zapamiętanie wyrażeń dżwiękonaśladowczych i prostych wyrazów. 

Jeśli potrzebujecie prezentu dla rodziców małych dzieci to serdecznie polecam Wam te książeczki. Ogrom edukacji jaki z nich płynie jest nie do przecenienia. 

Polecam serdecznie, książeczki nabyłam sama kilka lat temu.  


 

6 komentarzy:

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl