czwartek, 27 lipca 2023

FACEBOOM - SEBOOM NORMALIZUJĄCO-OCZYSZCZAJĄCE CHUSTECZKI DO DEMAKIJAŻU

FACEBOOM SEBOOM NORMALIZUJĄCO-OCZYSZCZAJĄCE CHUSTECZKI DO DEMAKIJAŻU


Dziś chciałam Wam napisać o chusteczkach, które bardzo ułatwiają mi życie. Znalazłam je w pudełku Pure beauty symfonia barw


OPIS: Przyjazne dla wegan, normalizująco-oczyszczające chusteczki do demakijażu, które skutecznie i szybko usuwają makijaż twarzy, oczu i ust. Radzą sobie nawet z tym wodoodpornym! Super nasączone, dzięki czemu nie musisz mocno pocierać swojej skóry.


Delikatnie oczyść skórę twarzy, oczu i ust z pomocą jednej z nas. Jesteśmy super nasączone – nie musisz mocno pocierać swojej skóry. W razie dostania się płynu do oczu, przemyj je wodą. Szczelnie zamknij nasze opakowanie po zastosowaniu, aby zapobiec naszemu wysychaniu. Po wykonanym demakijażu wyrzuć jedną z nas do kosza.

MOJA OPINIA: Powiem Wam szczerze, że nie spodziewałam się tak wielkiej miłości do chusteczek do demakijażu. Jednak firma https://www.bodyboom.pl/ kolejny raz pozytywnie mnie zaskakuje. Zawsze wydawało mi się, że nie są mi potrzebne i tak ciągle walczyłam z wacikiem i płynem. Wiecie jak to jest kiedy wracacie późno do domu lub jesteście w podróży. Jedyne co Wam pozostało danego dnia to umyć się i iść spać. W tym celu bardzo mi się przydają właśnie te chusteczki. Chusteczki wożę ze sobą praktycznie wszędzie zwykle w plecaku w kieszonce bocznej. 

Zarówno kiedy było bardzo gorąco i potrzebowałam zmyć makijaż bo dosłownie płynął, jak i teraz kiedy jest chłodniej. Jako pasażer w aucie od raku mogę wykonać demakijaż czy to kiedy wracamy z grilla od znajomych lub z koncertu. Chusteczki pięknie pachną i są dobrze nasączone płynem. Bardzo dobrze sobie radzą ze zmywaniem makijażu co jest widoczne na każdej chusteczce. 

Dodatkowo formuła jest bardzo delikatna i buzia potem się nie klei. Dawno nie miałam tak dobrych jakościowo chusteczek. Mogę je polecić nawet do wrażliwej cery bo wystarczy delikatnie przesunąć po buzi bez konieczności twarcia i już po chwili jest ona oczyszczona. U mnie się one sprawdzają świetnie. 

Znacie te produkty?

Post powstał we współpracy blogowej. 

 

9 komentarzy:

 1. Bardzo lubię te chusteczki. Nie rozstaję się z nimi.

  OdpowiedzUsuń
 2. nigdy nie używałam takich chusteczek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Luksus za grosze27 lipca 2023 22:08

  One są super!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znałam wcześniej chusteczek tej marki, ale muszę przyznać, że mnie zaciekawiłaś tym produktem :D
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. mam straszną awersję to tego typu produktów, ale ma paczkę tych chusteczek w zapasie i mam zamiar je wziąć na krótki wyjazd w góry - zobaczymy, czy odczarują złe wrażenia poprzedników :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie miałam jeszcze takich chusteczek.

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam ich produkty :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję serdecznie za każdy komentarz :)

Proszę o niespamowanie linkami.

W razie pytań zapraszam do kontaktu, mój adres e-mail to rossnett2@tlen.pl

Szablon: Panna VEJJS, Wsparcie techniczne: weblove.pl